Yılların Vermiş Olduğu Tercübe ile

Markalı ve Kaliteli Ürünlerin Tek Adresi

Cevher Takım Tezgahları Taah.Mak.San.Tic.Ltdi.Şti.

  Hakkımızda

1996 yılında siz değerli sanayicilerimize Çavdarlar Makine Ltd. Şti. TAKSAN Takım Tezgahları Bayiliği ile hizmet vermeye başlayan şirketimiz, Ağustos 2005 tarihi itibariyle“ Cevher Makine Takım Tezgahları Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.”adı altında yeni unvanını almıştır.

Şirketimiz zaman içerisinde talaşlı imalat, takım tezgahlarının yanında Sac İşleme Tezgahları, CAD/CAM Yazılım Sistemleri, Takım Tutucular, Takımlar, Kesici Uçlar, Kesici Takımlar, Kalıp Elemanları, Kalıp Bağlama Setleri, Kalıp Yayları, İtici ve Kesici Pimler, Hassas Mengene Çeşitleri ve Hassas Ölçü Aletleri gibi branşlarda yeterli stok ve yeterli bilgi birikimiyle iş hayatına devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve dünya pazarında ismini duyurmuş ürünleri sizlere sunarak; Sizlerin kaliteli, problemsiz, dış dünya pazarında rekabet edebileceğiniz ürünlerin imalatına yardımcı olmayı ve bu rekabet ortamında üretim maliyetlerinizi minimize edebilmeniz için kaliteyi minimum maliyetlerle sizlere sunmayı temel hedef edinmiş, bu hedefe doğru ilkeli,temiz ve dürüst ticaretten taviz vermeden ilerlemeyi gaye edinmiş, özünü milletin menfaatine adamış bir şirket olarak sanayicilerimizin hizmetine devam etmekteyiz. Duyulan gereksinimler üzerine 2004 yılında ÇAVDARLAR MAKİNA bünyesinde kardeş firma olarak “CEVHER MAKİNA” yı kurmuş aynı hedef ve gayeye hizmet için sizlerle buluşturmuştur. Ağustos 2005 tarihi itibariyle “Cevher Makine Takım Tezgahları Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.” unvanlı firmamız ile faaliyetlerine devam edecek olup; Çavdarlar Makina Takım Tezgahları Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti sona erdirilmiştir. Temennimiz şirketlerimize olan teveccühünüzün artarak devam etmesi ve ilkeli ticaretimizde bizlere destek olmanızdır. İş hayatınızda siz değerli sanayicilerimize ve müşterilerimize başarılar diler, bu başarılarınıza, ürünlerimizle bizleri de ortak etmenizi isteriz.

SAYGILARIMIZLA